Hangzhou FAMOUS فولاد شرکت مهندسی، با مسئولیت محدود.

------------------ شرکت گروه KNSN

استاندارد مهندسی استاندارد و کنترل کیفیت ایالات متحده-اروپا ساخت اعتبار نام تجاری ما! یک سفارش دادگاه همکاری ثابت!

خانه اخبار

در مورد رنگ سازه فلزی مبتنی بر آب چطور؟

چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
اعضای تیم خوب همیشه در زمان بودجه ارائه می دهند و با صبر و شکیبایی پاسخ می دهند، کار عالی!

—— دونالد مکوین

من احساس می کنم زمانی که با گریس به طور کامل مورد احترام است، او همیشه بهترین توصیه را ارائه می دهد. اولین گروه از پانل های پل نیز عالی بودند. تشکر از همه.

—— جوزف الکساندر

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
در مورد رنگ سازه فلزی مبتنی بر آب چطور؟
آخرین اخبار شرکت در مورد رنگ سازه فلزی مبتنی بر آب چطور؟

سازه فلزی ماده مهمی در مصالح ساختمانی فعلی است. برای اطمینان از عمر طولانی و زیبایی شناسی ، سازه های فلزی معمولاً براش های رنگی روی آن را انتخاب می کنند. بسیاری از تولید کنندگان سازه های فلزی هنگام پاشیدن ظاهر ، سنت نسبتاً ارزان را انتخاب می کنند. رنگ ، بدیهی است که این امر باعث آلودگی محیط زیست و اثرات سلامت جسمی شده است. دولت کنترل جدی بر حفاظت از محیط زیست دارد. اگر استفاده از روکشهای سازه های فلزی در صنعت به دلیل عدم وجود شاخص های حفاظت از محیط زیست ، صلاحیت نداشته باشد ، بسیار زیاد خواهد بود.

رنگ سازه های فلزی مبتنی بر آب نوع جدیدی از رنگ است که می تواند جایگزین سنتی شود ، این نوع رنگ را می توان در صنعت استفاده کرد. رنگ سازه فلزی از آب به عنوان ماده رقیق کننده استفاده می کند و نیازی به افزودن برخی مواد شیمیایی ندارد ، بنابراین در اصل حلال های آلی را از بین می برد ، بنابراین باعث ایجاد آلودگی در محیط نمی شود و بر سلامتی افراد تأثیر نمی گذارد.

ویژگی های کاربرد رنگ سازه های فلزی نیز بسیار مشهود است. فیلم رنگی پر و ملایم و بلوری است. همچنین این کشور در نوسازی برخی سازه های فلزی نقش برجسته ای داشته و از انعطاف پذیری خوبی برخوردار بوده و از خاصیت ضد آب قابل توجهی برخوردار است. همچنین اثبات می کند که رنگ زدایی در استفاده در فضای باز رخ نمی دهد. وقتی نوبت به کار بردن اصل فرآیند می رسد ، کار نسبتاً ساده و ساده ای است.

مزایای عملکردی محصولات رنگ سازه فلزی
1. خشک کردن سریع
با شروع از ساز و کار نوآورانه تشکیل فیلم ، رنگ سازه فلزی از پلیمرهای مولکولی بالا و مبتنی بر آب جدید و فرآیندهای تولید پیشرفته جدید برای بهینه سازی چگالی اتصال متقاطع فیلم پوشش و بهبود عملکردهای مکانیکی و مقاوم در برابر آب فیلم پوشش استفاده می کند. . فرایند پشتیبانی ناقص جهانی نه تنها تکمیل کننده یک بار رنگ آمیزی پوشش براق براق با آب بالا (نیازی به پاشیدن لاک های پوشاننده نیست) ، روند کار را کاهش می دهد ، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش مصرف می شود و فرایند خشک کردن را ساده می کند. در عرض چند دقیقه خشک شود یا در دمای اتاق خشک شود.
2. ساخت سریع
ابزار خاصی لازم نیست به طور کلی می توان از اسلحه پایه اولیه برای انجام عملیات ساختمانی با کیفیت بالا استفاده کرد. در صورت عدم وجود اسفنج اسپری ، از برس پشمی نیز می توان برای نقاشی دستی استفاده کرد که این امر باعث ساده تر شدن روند تمیز کردن تجهیزات می شود. استفاده از آب به عنوان ماده تمیز کننده باعث کاهش مصرف حلالهای آلی ، از بین بردن زیاد استفاده از حلال های حاوی بنزن برای ایجاد آلودگی به محیط اطراف می شود و از بروز بیماری های کاری تا حد زیادی می کاهد که این امر برای مبارزه با خط مقدم بیشتر است. ارباب مردان
3. صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست
رنگ ساختاری فولادی ، یک پوشش صنعتی ، همه از آب به عنوان ماده رقیق کننده و تمیز کننده استفاده می کند ، که به طور اساسی هزینه ذخیره و استفاده از حلال های آلی را از بین می برد. رنگ سازه فلزی دارای اجزای مضر مانند زایلن و بوتیل استات نیست ، بنابراین حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست تضمین می شود.

میخانه زمان : 2019-12-06 16:49:57 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
FAMOUS Steel Engineering Company

تماس با شخص: Mr. Tomy.GAO

تلفن: 86-571-87688170

فکس: 86-571-56389287

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)