Hangzhou FAMOUS فولاد شرکت مهندسی، با مسئولیت محدود.

------------------ شرکت گروه KNSN

استاندارد مهندسی استاندارد و کنترل کیفیت ایالات متحده-اروپا ساخت اعتبار نام تجاری ما! یک سفارش دادگاه همکاری ثابت!

خانه محصولاتدیوار شیشه ای پرده

مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت

گواهی
کیفیت خوب ساختمان های فولادی تجاری برای فروش
کیفیت خوب ساختمان های فولادی تجاری برای فروش
اعضای تیم خوب همیشه در زمان بودجه ارائه می دهند و با صبر و شکیبایی پاسخ می دهند، کار عالی!

—— دونالد مکوین

من احساس می کنم زمانی که با گریس به طور کامل مورد احترام است، او همیشه بهترین توصیه را ارائه می دهد. اولین گروه از پانل های پل نیز عالی بودند. تشکر از همه.

—— جوزف الکساندر

چت IM آنلاین در حال حاضر

مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت

چین مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده
مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت تامین کننده

تصویر بزرگ :  مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی شیشه ای پرده دیوار با یک کریستال تک کامپوننت

جزئیات محصول:

محل منبع: ژجیانگ، چین
نام تجاری: Fasecbuildings
گواهی: ISO9001:2008
شماره مدل: پانل خورشیدی pv panel دیوار پرده

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 متر مربع
قیمت: USD100-950 per sqm
جزئیات بسته بندی: استاندارد ضد آب و محافظ فولاد گالوانیزه و نوار فولادی بسته بندی شده با لاستیک
زمان تحویل: بر اساس نیازهای مشتری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، D / A، D / P، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 300،000 مترمربع در سال
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
ضخامت: 100-900 میلیمتر عرض: 300 تا 2500 میلیمتر
کارکرد: منابع انرژی فراوان نرم افزار: یکپارچه به نمای ساختمان

فولاد ساختمان مجتمع فتوولتائیک Fatades ماژول های خورشیدی پرده شیشه ای دیوار با یک کریستال تک کامپوننت


جزئیات سریع:

1. ادغام سیستم فتوولتائیک و ساختار ساختمان، صرفه جویی در فضای اضافی به طور جداگانه قرار داده قطعات اجزای باتری و ساختار پشتیبانی همچنین حذف نیاز به دستگاه های فتوولتائیک؛
2. عناصر فتوولتائیک را می توان به سطح اثر سایه خورشید اعمال کرد، برای جلوگیری از دمای محیط بیش از حد، کاهش بار تهویه تهویه.
3. دیوار پرده دیجیتال برای سقف یا سقف استفاده می شود که می تواند انرژی خورشیدی را به طور موثرتری استفاده کند

پس از توسعه سالها، گروه ما به عنوان یک پیمانکار کلیدی برای ساخت و سازهای مختلف تبدیل شده است. بنابراین ما ظرفیت پروژه های مختلف بزرگ طراحی و ساخت بر اساس کنترل رضایت بخش بودجه. خوش آمدید به مشتریان به طور مستقیم به سوالات مربوط به هر نوع مهندسی ساختمان و یا قیمت گذاری مواد اطراف آن. ما چای مهندسی حرفه ای ما آماده هستیم تا طراحی و قیمت سفارشی ارائه دهیم. قیمت ما یک تقاضانامه دادگاه است که با همکاری همکاری!

دیوار و سیستم سقف تهویه فتوولتائیک (PV) یک تهیه کننده با ارزش زیباییشناسی غیر قابل انکار است و از لحاظ عایق حرارتی بی نظیر است که برق آزاد را از خورشید تولید می کند.

برق تولید شده می تواند به طور مستقیم به سیستم منبع تغذیه منتقل شود، بنابراین برای تامین کنندگان بزرگ به بازار عرضه می شود یا برای مصرف شخصی (سیستم جداگانه) استفاده می شود.

نسل های پیشین PV برای استفاده از پانل های خورشیدی به طور مستقیم بر روی سقف ساختمان با ملاحظات زیبایی شناسی حداقل مورد استفاده قرار گرفتند. این مفهوم با سیستم های PV-ساخت یکپارچه جایگزین شده بود، جایی که ماژول های PV در واقع جایگزین بخش های ساختمان شدند، ملاحظات کاربردی و کاهش هزینه ها. به تازگی، فناوری های PV نازک فیلم شروع به ایجاد یکپارچه سازی یکپارچه PV در ساختمان ها کرده اند و احتمالا در بازارهایی که انعطاف پذیری بالایی دارند، حداقل وزن و توانایی بهبود یافته در شرایط نوردهی متغیر، به آنها مزیت رقابتی قابل توجهی نسبت به محصولات فن آوری های خورشیدی متعارف.

با این وجود موفقیت ایجاد بازارهای جدید BIPV بستگی به بسیاری از متغیرها دارد، از جمله:

1. تلاش های هماهنگ شده توسط بازیکنان در زنجیره تامین BIPV برای همکاری با یکدیگر برای طراحی و ادغام خورشیدی در پاکت ساختمان؛

2. هزینه در $ / Wp، و همچنین متریک مورد نظر در صنعت ساختمان از $ / m2، در دسترس بودن محصول و قدرت؛

3. توسعه استانداردهای خاص و کدهای ساختمان؛

4. در دسترس بودن انگیزه های فدرال و محلی برای اطمینان از هزینه بهره وری؛

5. ارزش افزوده برای مصرف کنندگان و معماران؛ و

6. سهولت تولید و مقیاس که در آن یک کارخانه تولید می شود از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

طرح های تشویقی به نفع BIPV

برای برخی از زمان ها، فناوری های نانومقیاس خورشیدی در قیمت گذاری نتوانسته اند به طور واقعی با سیستم های پانل مبتنی بر منظومه شمسی که فقط بر روی ساختمان ها قرار می گیرند، رقابتی باشند، اما این تغییر به دلیل دوران کنونی طرح های انگیزشی، و تحقیق GTM انتظار دارد که فناوری های خورشیدی نانو تکنولوژی به زودی نقش مهمی در انرژی در برنامه های کاربردی و بازارهایی که در آنها مواد خورشیدی متعارف در حال حاضر استفاده می شود، و نیز در بازارهایی که مواد متداول خورشیدی به دلایل مختلف نامناسب مانند نما، سقف و پنجره ها.

تعریف BIPV و BAPV

در رابطه با تعریف BIPV در صنعت PV و صنعت ساخت و ساز، برخی از سردرگمی وجود دارد. تحقیق GTM BIPV را به عنوان یک ساختمان مجتمع PV تعریف می کند که نیازمند آن است که تیم ساختمان در طول کل زنجیره تامین - از جمله معماران، طراحان ساختمان، مهندسان، صاحبان ساختمان ها و شرکت های نرم افزاری - برای طراحی و ساخت فتوولتائیک به پوست بسیار " "به عنوان یک عنصر، از ابتدای پروژه به بعد. از سوی دیگر، BAPV به عنوان PV استفاده شده در ساختمان تعریف شده است. در این فرایند، فتوولتائیکها یک تکمیل است، پس از تکمیل ساخت، به ساختمان اضافه می شود.

روش های حرارتی اطراف می تواند باعث کاهش 25-40 درصدی انرژی مصرف شده توسط یک ساختمان شود.

با توجه به جهت نما، محل ساختمان و فن آوری فتوولتائیک اجرا شده، برق تولید شده توسط سیستم ما تنها در یک متر مربع می تواند بین 20-40 کیلو وات ساعت در سال متغیر باشد؛ انرژی کافی برای عرضه تا 10،000 ساعت نور از 20W صرفه جویی در انرژی لامپ.

علاوه بر مزایای زیست محیطی واضح، در کشورهایی که فروش برق در آن تنظیم و مشوق است، از طریق یک یارانه واجد شرایط از شرکت های برق، یک متر مربع از سقف تهویه شده می تواند سود خود را در طول عمر (25 سال) بیشتر از 1000 یورو.

از دیدگاه مالی، بسته به نوع ساختمان و محل آن، نمایندگان و سقفهای تهویه شده ما میتوانند نرخ بازده داخلی (IRR) بیش از 25٪ و زمان بازپرداخت قابل توجهی را به دست آورند.

خورشیدی فتوولتائیک نما دیوار پرده - خورشیدی PV نمای جلو - Rainscreen پوشش

پانل های عادی منظومه شمسی خورشیدی (PV) می توانند به دیوارهای خارجی ساختمان ها با آجر یا بلوک های خارجی، با استفاده از یک سیستم آلبوم یا فولاد ضد زنگ برای اتصال متصل شوند. Purists این را باور نکردن به عنوان یک ساختمان مجتمع فتوولتائیک دانست، زیرا در چنین مواردی پانل های فوتوولتائیک خورشیدی (PV) صرفا "در گیر" می شوند و مواد ضروری را جایگزین نمی کنند که در غیر این صورت در فرایند ساختمان مورد نیاز باشد.

جزئیات محصول

رنگ پاک کردن
درمان سطحی پوشش پودر
نام محصول سیستم پرده شیشه ای شیشه ای
کاربرد ساختمان بیرونی
استفاده دکوراسیون روکش دیوار در فضای باز
ضخامت 5 + 9A + 5 میلیمتر
عملکرد ضد آتش
شیشه شیشه ی حرارت دیده
گواهینامه ها CE / SONCAP / ISO9000
اندازه سفارشی
کلمات کلیدی محصول مهندسی پرده دیواری فتوولتائیک

شیشه ای PV خورشیدی شامل سلول های خورشیدی است که به واحدهای شیشه ای شفاف و سه گانه ساخته شده اند. شیشه خورشیدی PV به راحتی می تواند به سقف و سیستم های نمای داخلی دیوار تزریق شود. استفاده از سلول های PV خورشیدی در دیواره های پرده، می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی خورشیدی منجر شود و طراحی معماری خلاق را تشویق کند.

اطلاعات تماس
FAMOUS Steel Engineering Company

تماس با شخص: Mr gao

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)