Hangzhou FAMOUS فولاد شرکت مهندسی، با مسئولیت محدود.

------------------ شرکت گروه KNSN

استاندارد مهندسی استاندارد و کنترل کیفیت ایالات متحده-اروپا ساخت اعتبار نام تجاری ما! یک سفارش دادگاه همکاری ثابت!

خانه محصولاتساختمان های فولادی تجاری

ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان

گواهی
چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
اعضای تیم خوب همیشه در زمان بودجه ارائه می دهند و با صبر و شکیبایی پاسخ می دهند، کار عالی!

—— دونالد مکوین

من احساس می کنم زمانی که با گریس به طور کامل مورد احترام است، او همیشه بهترین توصیه را ارائه می دهد. اولین گروه از پانل های پل نیز عالی بودند. تشکر از همه.

—— جوزف الکساندر

چت IM آنلاین در حال حاضر

ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان

چین ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان تامین کننده
ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان تامین کننده ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان تامین کننده ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان تامین کننده

تصویر بزرگ :  ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان

جزئیات محصول:

محل منبع: ژجیانگ، چین
نام تجاری: FASEC
گواهی: ISO9001:2008, SGS, etc.
شماره مدل: معروف

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: USD1000~USD1200 per ton
جزئیات بسته بندی: بسته بندی Seaworthy به ظرف یا ظرف فله
زمان تحویل: بر اساس نیازهای مشتری
قابلیت ارائه: 600،000 تن در سال
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد مشخصات: Q345B یا Q235B
تایپ کنید: ح- ستون سطح درمان: به عنوان نیاز مشتری
مهارت: جوش داده شده سیستم روکش فلزی: دیوار پرده شیشه ای ، پانل سقفی
رنگ: سفارشی کاربرد: بیمارستان
برجسته:

ساختمان فولادی تجاری

,

ساختمان های فولادی پیش ساخته

ساختمانهای فولادی تجاری چند طبقه پیش ساخته با شدت بالا برای بیمارستان

به طور کلی می توانیم ساختمان های مختلف پزشکی بیمارستان را برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت (پیمانکار EPC) ، تأمین اعتبار و حتی سهام برای پروژه های سودآور انجام دهیم. انواع ساختمانهای پزشکی ماشینی با فولاد می توانند بیش از نیمی از زمان ساخت را صرفه جویی کرده و بیمارستان را (و امکانات کمکی آن مانند منطقه مسکونی مسکونی ، منطقه مرکز خرید ، منطقه آموزش و غیره) بسیار زودتر و آسان تر عملیاتی و سودآور کنند.

با گذشت سالها ، ما شاهد پیشرفت و توسعه خدمات درمانی هستیم زیرا پیشرفت های تکنولوژیکی ، پیشرفت های پزشکی و محیط های نظارتی بر تأسیسات کشور ما تأثیر گذاشته است. امروزه ، ارائه دهندگان مراقبت از یک مدل مراقبت مبتنی بر حجم به یک مدل مراقبت مبتنی بر ارزش می پردازند - روشی که نیاز به طراحی و ساخت مراقبت های بهداشتی برای حمایت از نتایج بیمار و مدیریت بهداشت جمعیت دارد.

هدف از تأسیسات مراقبت های بهداشتی دیگر این نیست که در حداکثر شغل بمانید و به حداکثر حدت برسیم. کلینیک های کوچک و متوسط ​​برای حمایت از جمعیت و کمک به بیماران در جهت شیوه زندگی سالم تر ، از لحاظ استراتژیکی قرار گرفته و ساخته می شوند. امروزه ، امکانات باید از مراقبت های تأثیرگذاری که بیماران را از بیمارستان ها دور نگه می دارد و هر چه سریع تر آنها را سالم می کند ، پشتیبانی کنند.

با توجه به تغییرات گسترده در ساخت و ساز مراقبت های بهداشتی ، رویکرد برنامه ریزی یک پروژه موفق تغییر کرده است - خواه یک بیمارستان جدید ، نوسازی تاسیسات یا ساخت درمانگاه. یک رویکرد قوی و مدرن در ساخت و ساز مراقبت های بهداشتی شامل چندین عنصر مهم است ، از جمله دیگر:

1 پشتیبانی از توابع و اهداف اصلی مراقبت
2 طراحی مبتنی بر شواهد
3 طرحی بلند مدت برای پشتیبانی از تأسیسات خود در طول چرخه عمر آن
4 نوآوری ، همکاری و مهندسی ارزش
5 پایداری

در طول برنامه ریزی طراحی ، برخی از اصول اساسی نیز باید رعایت شود.

اصل طراحی برنامه ریزی:

مردم محور ، بهداشت و ایمنی ، انعطاف پذیر و معقول ، تقسیم منابع ، حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی ، توسعه دیجیتال هوشمند و پایدار.

برای بیمارستان نوسازی ، چشم انداز توسعه به طور معمول به عنوان یک بیمارستان درجه یک مدرن ، دیجیتالی و جامع با کارکردهای تحقیقات پزشکی ، آموزش پزشکی و پزشکی از راه دور برای پاسخگویی به نیازهای خدمات اساسی پزشکی و خدمات پزشکی پرکاربرد و مناطق اطراف آن قرار دارد. . برخی از قوانین اساسی زیر نیز ذکر می شود:

1. هماهنگی و بهبود طراحی شهر

با توجه به موقعیت جغرافیایی محل ساخت و ساز و محیط اطراف ساختمان و محیط چشم انداز ، ما به طراحی متمایز خواهیم پرداخت. با تجزیه و تحلیل دقیق رابطه محیط اطراف و ساختمانهای پزشکی موجود در زیرزمین ، طرحی را برای استفاده از وسایل متنوع برای تکرار طراحی کنید.

2. ایجاد ویژگی های منطقه ای از محیط چشم انداز

با توجه به موقعیت جغرافیایی و ویژگی های پایه ، پایه به یک فضای سبز به سبک باغ تبدیل می شود و بیمارستان به صورت ارگانیک در این فضای سبز طبیعی قرار می گیرد: در راستای برنامه کلی شهر ، منظره شهری خوبی خواهد بود. ایجاد شده؛ برای بیماران ، خانواده ها و موسسات پزشکی پرسنل برای ایجاد ویژگی های منحصر به فرد چشم انداز محلی.

3. سطح بین المللی معماری پزشکی

براین اساس ، بهترین استانداردهای طراحی مدرن برنامه بیمارستان برای ارائه ساختمان به یک استاندارد بین المللی از داخل به خارج ارائه می شود: این بیمارستان مطابق با استانداردهای بیمارستانی بین المللی و محیطی مطبوع و مطبوع طراحی شده است. استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته ، سیستم های ساختمان و فناوری مدیریت اطلاعات با تأکید بر خدمات پزشکی کارآمد بیمارستان. تصویر هندسی سه بعدی از شکل معماری ، ادامه طرح کلی ، با تأکید بر حس فضا و فله کل ساختمان ، ترکیب خطوط ساده و مواد سخت و یک تصویر نسبتاً مدرن از ساختمان پزشکی جدید است.

4. پاک کردن سازمان ساده

پارتیشن توابع بیمارستان روشن ، ساده است. ورودی های اصلی به راحتی قابل دسترسی هستند و تمایز مشخصی بین پیاده راه های عمومی ، کادر پزشکی و بستری ها ، پیاده روی های مراقبان VIP وجود دارد. تجهیزات نظافت ، مواد غذایی و فاضلاب ها کاملاً منطقه بندی شده اند.

5- برنامه ریزی مدولار برای توسعه پایدار

انطباق با انعطاف پذیری توسعه آینده بیمارستان برای پاسخگویی به نیازهای بیمارستان برای توسعه آینده طرح ساختمان مدولار از داخل به بیرون ، به طوری که بیمارستان ضمن ترک طرح کلی برای توسعه آینده فضای کافی ، دارای بهترین انعطاف پذیری و مقیاس پذیری می باشد.

6. اصول طراحی افراد گرا

در طرح و شکل کلی ساختمان کاملاً مظهر زندگی محور ، احترام به زندگی ، تصویر بیمار محور از بدنه اصلی است تا یک فرهنگ منحصر به فرد را شکل دهد. بیمارستان دیجیتال با توجه به اینکه بیمارستان بعنوان هسته اصلی و سیستم بیمه درمانی پزشکی به عنوان پشتوانه است ، به عنوان ابزاری برای تغییر مفهوم سنتی بیماری و معالجه پزشکی انجام می شود. برای پاسخگویی به خواسته های خدمات درمانی ساکنین برای آکرا غنا و مناطق اطراف آن برای خدمات اساسی پزشکی و خدمات پزشکی عالی ، ارائه استانداردهای بین المللی خدمات پزشکی.

اصل طراحی معماری:

طراحی مدل سازی برای پیروی از اصل مدرن ، ساده ، صاف و انعطاف پذیری ، توجه داشته باشید به حس آفتاب فضا ، حس جریان و حجم.

شکل ساختمان از مراقبت بیمار و شفافیت جریان شروع می شود و طراحی نما نشانگر ویژگی های پیشرفته بیمارستان است و از کیفیت مراقبت های ارائه شده پیروی می کند. ماندگاری اقتصادی عامل مهمی در انتخاب مصالح ساختمانی است. استفاده از رنگ ها در ساختمان های بیمارستان ، شیشه ، فلز ، سنگ فرش و سایر اجزای سازنده ساختمان نقش بسیار مهمی در تحکیم تصویر کلی بیمارستان دارد. ترکیبی انعطاف پذیر از دیوار پرده شیشه ای و عایق شیشه ای با شیشه برجسته رنگی و شیشه ای شفاف ، شیشه را به عنوان یک طراحی در کل بیمارستان تبدیل می کند. شیشه برجسته به طور موثری باعث کاهش جذب حرارت سطح ساختمان می شود. سایبان ، ستون و سطوح مشابه همه از پانل های فلزی استفاده می کنند. رنگ های سبک و بافت همراه با پانل های نازک فلزی ، سنگ و شیشه برجسته برای تبدیل شدن به نمای ساختمان. شیشه برجسته به طور موثری باعث کاهش جذب حرارت در سطح ساختمان می شود. سایبان ، ستون و سطوح مشابه همه از پانل های فلزی استفاده می کنند. سنگ فرش شده با ریخته گری و سطوح سنگی. سیستم قاب و دیواره پرده شیشه ای با شیشه های رنگی برجسته قابل انعطاف است. تلاش برای ایجاد یک تصویر غنی از بیمارستان مدرن ساحلی ، به منظور لذت بردن از فضای تصویری دلپذیر شهری.

ما اعتقاد داریم که هر آنچه در برنامه ریزی خدمات درمانی ، طراحی مبتنی بر شواهد و یا طراحی یکپارچه مراقبت های بهداشتی وجود داشته باشد ، در آن توانایی داریم که طراحی و ساخت آن هدف اصلی و زمینه حرفه ای ما است.

پهنه بندی منطقی عملکردی جای پای طرح بیمارستان است. با توجه به تحلیل کاربری اراضی این پروژه ، با توجه به ویژگی های بیمارستان بین المللی بزرگ ، با توجه به تمایز نسبی بین فعالیت های پزشکی و بیمار ، متفاوت در داخل و خارج ، ماژولار انعطاف پذیر و متغیر ، برای کاهش خطر عبور متقابل عفونت ، مفهوم طراحی "برنامه ریزی کلی ، انعطاف پذیر و معقول" را مطرح کنید.

از صاحبان پروژه های بین المللی ، سرمایه گذاران ، سرمایه گذاران ، سرمایه گذاران ، سازمان بهره برداری ، شرکای استراتژیک پزشکی و غیره خوش آمدید تا با ما تماس بگیرند تا در مورد طرح های مختلف مراقبت های بهداشتی بیمارستان و مراکز درمانی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
FAMOUS Steel Engineering Company

تماس با شخص: Shayne

تلفن: +8618857115398

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)