Hangzhou FAMOUS فولاد شرکت مهندسی، با مسئولیت محدود.

------------------ شرکت گروه KNSN

استاندارد مهندسی استاندارد و کنترل کیفیت ایالات متحده-اروپا ساخت اعتبار نام تجاری ما! یک سفارش دادگاه همکاری ثابت!

خانه محصولاتساختمان های فولادی تجاری

مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC

گواهی
چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
چین FAMOUS Steel Engineering Company گواهینامه ها
اعضای تیم خوب همیشه در زمان بودجه ارائه می دهند و با صبر و شکیبایی پاسخ می دهند، کار عالی!

—— دونالد مکوین

من احساس می کنم زمانی که با گریس به طور کامل مورد احترام است، او همیشه بهترین توصیه را ارائه می دهد. اولین گروه از پانل های پل نیز عالی بودند. تشکر از همه.

—— جوزف الکساندر

چت IM آنلاین در حال حاضر

مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC

چین مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC تامین کننده
مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC تامین کننده مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC تامین کننده مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC تامین کننده مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC تامین کننده

تصویر بزرگ :  مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC

جزئیات محصول:

محل منبع: ژجیانگ ، چین
نام تجاری: FAMOUS
گواهی: ISO9001:2008, SGS, etc.
شماره مدل: مال خود

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: USD965~USD1165 per ton
جزئیات بسته بندی: بسته بندی های قابل ملاحظه داخل ظرف یا ظرف بزرگ
زمان تحویل: براساس نیاز مشتری
شرایط پرداخت: L / C ، T / T
قابلیت ارائه: 600000 تن در سال
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع مواد: ستون فولادی مشخصات: Q345B ، Q235B
درمان سطحی: گالوانیزه یا رنگ آمیزی شده است نصب و راه اندازی: آسان
سیستم روکش فلزی: پانل های سقفی و دیواری رنگ: مطابق نیاز مشتری
طریقه استفاده: انبار ، کارگاه ، آشیانه و غیره
برجسته:

ساختمانهای فولادی تجاری Q345B

,

ساختمانهای فلزی تجاری Q235B

استرالیا استاندارد سازه های فلزی ساختمانی تجاری و مسکونی ساختمانی EPC

ویژگی های فولاد مقاومت بالا ، وزن سبک ، استحکام کلی خوب و مقاومت زیاد در برابر تغییر شکل است ، بنابراین به خصوص برای ساخت ساختمان های با دهانه بزرگ ، فوق العاده بالا و فوق سنگین مناسب است.این ماده از یکدستی و ایزوتروپی خوبی برخوردار است و برای کشش مناسب است. بدن با مفروضات اساسی مکانیک مهندسی عمومی سازگار است.این ماده از انعطاف پذیری و مقاومت بالایی برخوردار است ، می تواند تغییر شکل زیادی داشته باشد و می تواند بارهای دینامیکی را تحمل کند.دوره ساخت کوتاه استدرجه صنعتی شدن آن بالا است و تولید حرفه ای با درجه مکانیزه بالا می تواند انجام شود.

ساختار فولاد باید با فولاد با مقاومت بالا مورد مطالعه قرار گیرد تا مقاومت نقطه عملکرد آن بسیار افزایش یابد.علاوه بر این ، انواع جدیدی از فولاد باید نورد شود ، مانند فولاد H شکل (همچنین به عنوان فولاد فلنج پهن نیز شناخته می شود) و ورق های فولادی پروفیل T و شکل و غیره. نیاز به ساختمان های فوق العاده بلند.

علاوه بر این ، یک سیستم سازه سبک فولادی بدون پل حرارتی وجود دارد.خود ساختمان صرفه جویی در انرژی ندارد.این فناوری از اتصال دهنده های ویژه هوشمندانه ای برای حل مشکل پل های سرما و گرما در ساختمان استفاده می کند.ساختار خرپای کوچک اجازه می دهد کابل ها و لوله های آب از دیوار عبور کنند.دکوراسیون ساختمانی راحت است.

 

کارایی:

1. قدرت:

شاخص مقاومت فولاد از حد الاستیک σe ، حد عملکرد σy و حد کششی σu تشکیل شده است.طراحی بر اساس مقاومت تسلیم فولاد است.مقاومت تسلیم بالا می تواند باعث کاهش وزن سازه ، صرفه جویی در فولاد و کاهش هزینه شود.مقاومت کششی σu حداکثر تنشی است که فولاد می تواند قبل از خرابی مقاومت کند.در این زمان ، سازه عملکرد خود را به دلیل تغییر شکل پلاستیک بزرگ از دست می دهد ، اما ساختار تغییر شکل نمی یابد و فرو نمی ریزد ، که مطابق با الزامات سازه برای مقاومت در برابر زلزله نادر است.مقدار Σu / σy را می توان به عنوان پارامتر ذخیره مقاومت فولاد در نظر گرفت.

2. انعطاف پذیری:

خاصیت انعطاف پذیری فولاد معمولاً به خاصیت تغییر شکل قابل توجه پلاستیک بدون شکستن پس از تنش بیش از حد بازده اشاره دارد.شاخص های اصلی برای اندازه گیری توانایی تغییر شکل پلاستیک فولاد ، طول d و انقباض مقطع ψ هستند.

3. عملکرد خم سرد:

عملکرد خمش سرد فولاد ، اندازه گیری مقاومت فولاد در برابر ترک خوردگی هنگام تغییر شکل پلاستیک در دمای اتاق است.عملکرد خمش سرد فولاد استفاده از آزمایش خمش سرد برای آزمایش عملکرد تغییر شکل خمش فولاد تحت درجه خمش مشخص است.

4. مقاومت در برابر ضربه:

مقاومت در برابر ضربه فولاد به توانایی فولاد در جذب انرژی جنبشی مکانیکی در هنگام شکستگی تحت بار ضربه اشاره دارد.این یک ویژگی مکانیکی است که مقاومت فولاد در برابر بار ضربه را اندازه گیری می کند.به دلیل دمای پایین و غلظت استرس ممکن است باعث شکستگی شکننده شود.شاخص مقاومت در برابر ضربه فولاد به طور کلی از طریق آزمون ضربه قطعات استاندارد تست بدست می آید.

5. عملکرد جوشکاری:

عملکرد جوشکاری فولاد به اتصالات جوشکاری با عملکرد خوب تحت شرایط خاص فرآیند جوشکاری اشاره دارد.عملکرد جوشکاری را می توان به عملکرد جوشکاری و عملکرد جوشکاری در فرآیند جوشکاری تقسیم کرد.عملکرد جوشکاری در فرآیند جوشکاری به حساسیت درز جوشکاری و فلز نزدیک درز جوشکاری به عدم وجود ترک های حرارتی یا ترک های جمع کننده خنک کننده در طی فرآیند جوشکاری اشاره دارد.عملکرد خوب جوشکاری به این معنی است که در شرایط خاص فرآیند جوشکاری ، فلز جوش و فلز پایه نزدیک ترک نخواهند خورد.عملکرد جوشکاری از نظر قابلیت سرویس دهی به مقاومت در برابر ضربه و شکل پذیری منطقه تحت تأثیر گرما در درز جوش اشاره دارد.چین روش آزمایش عملکرد جوشکاری را در فرآیند جوشکاری اتخاذ می کند ، و همچنین روش آزمایش عملکرد جوشکاری را در ماهیت قابلیت استفاده اتخاذ می کند.

6. دوام:

فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر دوام فولاد تأثیر می گذارد.اولین مورد مقاومت ضعیف در برابر خوردگی فولاد است و باید اقدامات محافظتی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی فولاد انجام شود.اقدامات حفاظتی شامل: نگهداری منظم از رنگهای استیل ، استفاده از فولاد گالوانیزه و استفاده از اقدامات محافظتی ویژه در حضور مواد خورنده قوی مانند اسیدها ، مواد قلیایی و نمك ها.شمش روی روی ژاکت ثابت می شود و الکترولیت آب دریا ابتدا بطور خودکار شمش روی را خورده و بدین ترتیب عملکرد محافظت از ژاکت استیل را به دست می آورد.ثانیا ، به دلیل دمای بالا و بار طولانی مدت ، مقاومت تخریب فولاد کمتر از مقاومت کوتاه مدت است.بنابراین ، فولاد دمای بالا برای بلند مدت باید از نظر مقاومت دراز مدت آزمایش شود.این فولاد با گذشت زمان به طور خودکار سخت و شکننده می شود ، که این پدیده "پیری" است.مقاومت در برابر ضربه فولاد تحت بار دمای پایین باید آزمایش شود.

 

محصولات سازه های فلزی شرکت ما می توانند از استانداردهای مختلف بین المللی مانند استاندارد استرالیا ، استاندارد نیوزیلند ، استاندارد انگلیس و استاندارد آمریکایی برخوردار باشند.پرسش شما خوش آمدید

مجتمع ساخت و ساز مسکونی تجاری و مسکونی ساخت سازه استاندارد فولاد استرالیا EPC 0

اطلاعات تماس
FAMOUS Steel Engineering Company

تماس با شخص: Shayne

تلفن: +8618857115398

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)